Tazminat Hesaplama

Trafik kazası sonucu beden gücünde azalma (kalıcı sakatlık veya yaralanma) meydana gelmesi sebebiyle alınabilecek tazminat miktarlarını ve vefat halinde destekten yoksun kalma sebebiyle alınabilecek tazminat miktarını hiçbir ücret almaksızın alanında uzman kadromuzla hesaplıyoruz.

Ret Hasar

Sigorta şirketlerinin haksız bir şekilde hasar bedelini araç sahibine ödemekten imtina ettiği hallerde uzman kadromuzla hasar bedelinin ödenmemesinin geçerli bir nedene dayanıp dayanmadığı konusunda araştırma yaparak araç sahibine hukuki süreç hakkında bilgi vermekteyiz.

Araç Değer Kaybı Hesaplama

Trafik kazası sonucu aracınızda meydana gelen değer kaybı tazminat miktarını hiçbir ücret almaksızın alanında uzman kadromuzla hesaplıyoruz.

Ağır Hasar/Pert Farkı

Sigorta şirketleri aracın ağır hasar görmesi/pert total sayılması halinde aracın kaza anındaki rayiç değerini sigortalısına ödemekle yükümlüdür. Kimi zaman sigorta şirketleri aracın rayiç değerinden daha düşük bir tutarı araç sahibine ödeyebilmektedir. Aracınızın kaza anındaki rayiç değeri, sigorta şirketinin ödediği bedelden yüksek ise bu durumda aradaki farkın uzman kadromuzla hesaplamasını gerçekleştiriyoruz.

Süreçlerin Takibi

Yukarıda belirtilen durumlarda sigorta hukuku alanında uzman avukat ve danışman kadromuzla tüm süreçleri takip ediyor ve hakkınıza ulaşmanızı temin ediyoruz.

Biz Sizi Arayalım!

Ekibimiz ihtiyaçlarınızı görüşmek için en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Ekibimiz ihtiyaçlarınızı görüşmek için en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

Tazminat almak artık kolay, ücretsiz ve hızlı!

Ücretsiz Danışma Hattı

7/24 Sizlere kesintisiz destek için bize ulaşın.

HEMEN ARA